Rozwiązania i programy do automatyzacji i kontroli pracowników terenowych

WiseRep można dostosować do wszelkich potrzeb związanych z marketingiem terenowym, merchandisingiem, audytem w punktach sprzedaży i handlu mobilnego
Приложение для мерчендайзеров
Решения для мерчендайзеров
Dla merchandiserów

Programy dla merchandiserów Wise Rep Lite i Wise Rep Pro na AndroidaiiOS umożliwiają automatyzację pracy merchandisera, a także zarządzanie, monitorowanie i kontrolowanie merchandisera w czasie rzeczywistym i z każdego zakątka świata.

System zarządzania personelem WiseRep współdziała z Google Maps i wykorzystuje automatyczne przesyłanie danych do deponowania i uzyskiwania do nich dostępu w trybie offline.

Программа для супервайзера
ПО для супервайзера
Dla superviserów

Program dla supervisorów WiseRep SuperBeta pozwala supervisoromzorganizować pracę zdalną z przedstawicielami handlowymi w taki sposób, aby szybko reagować na działalność pracowników w czasie rzeczywistym, a także mieć dostęp do wszelkich informacji niezbędnych do planowania, koordynacji, szkoleń i przekazywania informacji.

Aplikacja mobilna dla supervisorów ustala się na Androida i pozwala maksymalnie zautomatyzować pracę supervisora.

Программа для торговых представителей
Приложение для торговых представителей
Dla przedstawicieli handlowych

Programy dla przedstawicieli handlowych Wise Rep Lite i Wise Rep Pro  na Androida i iOS pozwalają na automatyzację pracy przedstawiciela handlowego, a także do zarządzanie, monitorowanie i kontrolowanie przedstawiciela czasie rzeczywistym.

System zarządzania personelem WiseRep współdziała z Google Maps i wykorzystuje automatyczne przesyłanie danych do przechowywania i uzyskiwania do nich dostępu w trybie offline. 

Контроль мерчендайзера
Контроль менеджера по продажам
Dla kontrolerów

Program dla kontrolerów i kontrolerów-merchandiserów jest przedstawiony aplikacją WiseRep ProWeb i pozwala na zdalną kontrolę merchandisera w czasie rzeczywistym i z dowolnego miejsca na świecie, niezależnie od obecności lub braku Internetu.

System zarządzania personelem WiseRep współdziała z Google Maps i wykorzystuje automatyczne przesyłanie danych do przechowywania i uzyskiwania do nich dostępu w trybie offline.

Программа для маркетологов
ПО для маркетологов
Dla marketingowców

Wise Rep Lite i Wise Rep Pro pozwalają marketingowcom na zdalne tworzenie i zestawienie raportów i szablonów raportów w kontekście różnej informacji dostępnej na podstawie wyników wykonanej pracy, jak również umożliwiają analizę rzeczywistego stanu wykonanej przez przedstawicieli pracy poprzez jej porównanie z wynikami biznesu.

Aplikacja mobilna instaluje się na Androida i iOS, integruje się z rozwiązaniami platform 1С, modułami SAP, Bitrix24, modułami platformy Microsoft Power BI, API.

Программа для амбассадора
ПО для амбассадора
Dla ambasadorów

Ambasador jest pracownikiem nieetatowym firmy, który reprezentuje markę. Przyciągają ambasadorów do reprezentowania marki i zwiększania jej poznawalności, co ostatecznie powinno zwiększyć popyt i rozpoznawalność marki. Grupa docelowa często utożsamia markę z ambasadorem i odwrotnie.

Aplikacja jest instalowana na Androida i iOS.

Программа для фарм представителя
ПО для фарм представителя
Dla przedstawicieli farmaceutycznych

Aplikacja Wise Rep Lite i Wise Rep Pro dla przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych wykorzystujących GPS za pomocą Google Maps pozwala na najefektywniejszeplanowanie marszrut, śledzenie przesuwania się i poprawa wydajności pracowników dzięki produktom promocyjnym online i offline (materiały foto i wideo, ulotki, ankiety…).

Jest dostępna na Androida i iOS.

Мобильная торговля
ПО для мобильной торговли
Handel mobilny

Wise Rep Lite i Wise Rep Pro pozwalają na planowanie, zarządzanie, kontrolowanie i analizowanie handlu mobilnego poprzez automatyzację procesów.

Aplikacja mobilna do automatyzacji handlu mobilnego instaluje się na Androida i iOS, oraz integruje się z rozwiązaniami platformy 1С, modułami SAP, Bitrix24, modułami platformy Microsoft Power BI, API.

Dostępna online i offline.

Wciąż masz pytania?
Zostaw swój telefon, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące WiseRep
Dlaczego warto spróbować WiseRep
PONAD 5000 MERCHANDISERÓW, TERABAJTY RAPORTÓW FOTOGRAFICZNYCH i miliony wierszy danych statystycznych
Tworzenie algorytmów wypełniania formularzy
Organizacja szkolenia terenowego
Zdjęcie obiektu przy wejściu/wyjściu
Ochrona przed zamianą zdjęć