Rozwiązania i programy do automatyzacji i kontroli pracowników terenowych

WiseRep można dostosować do wszelkich potrzeb związanych z marketingiem terenowym, merchandisingiem, audytem w punktach sprzedaży i handlu mobilnego
Dla merchandiserów

Programy dla merchandiserów Wise Rep Lite i Wise Rep Pro na AndroidaiiOS umożliwiają automatyzację pracy merchandisera, a także zarządzanie, monitorowanie i kontrolowanie merchandisera w czasie rzeczywistym i z każdego zakątka świata.

System zarządzania personelem WiseRep współdziała z Google Maps i wykorzystuje automatyczne przesyłanie danych do deponowania i uzyskiwania do nich dostępu w trybie offline.

Dla superviserów

Program dla supervisorów WiseRep SuperBeta pozwala supervisoromzorganizować pracę zdalną z przedstawicielami handlowymi w taki sposób, aby szybko reagować na działalność pracowników w czasie rzeczywistym, a także mieć dostęp do wszelkich informacji niezbędnych do planowania, koordynacji, szkoleń i przekazywania informacji. 

Aplikacja mobilna dla supervisorów ustala się na Androida i pozwala maksymalnie zautomatyzować pracę supervisora.

Dla przedstawicieli handlowych

Programy dla przedstawicieli handlowych Wise Rep Lite i Wise Rep Pro  na Androida i iOS pozwalają na automatyzację pracy przedstawiciela handlowego, a także do zarządzanie, monitorowanie i kontrolowanie przedstawiciela czasie rzeczywistym.

System zarządzania personelem WiseRep współdziała z Google Maps i wykorzystuje automatyczne przesyłanie danych do przechowywania i uzyskiwania do nich dostępu w trybie offline. 

Dla kontrolerów

Program dla kontrolerów i kontrolerów-merchandiserów jest przedstawiony aplikacją WiseRep ProWeb i pozwala na zdalną kontrolę merchandisera w czasie rzeczywistym i z dowolnego miejsca na świecie, niezależnie od obecności lub braku Internetu.

System zarządzania personelem WiseRep współdziała z Google Maps i wykorzystuje automatyczne przesyłanie danych do przechowywania i uzyskiwania do nich dostępu w trybie offline.

Dla marketingowców

Wise Rep Lite i Wise Rep Pro pozwalają marketingowcom na zdalne tworzenie i zestawienie raportów i szablonów raportów w kontekście różnej informacji dostępnej na podstawie wyników wykonanej pracy, jak również umożliwiają analizę rzeczywistego stanu wykonanej przez przedstawicieli pracy poprzez jej porównanie z wynikami biznesu.

Aplikacja mobilna instaluje się na Androida i iOS, integruje się z rozwiązaniami platform 1С, modułami SAP, Bitrix24, modułami platformy Microsoft Power BI, API.

Dla ambasadorów

Ambasador jest pracownikiem nieetatowym firmy, który reprezentuje markę. Przyciągają ambasadorów do reprezentowania marki i zwiększania jej poznawalności, co ostatecznie powinno zwiększyć popyt i rozpoznawalność marki. Grupa docelowa często utożsamia markę z ambasadorem i odwrotnie.

Aplikacja jest instalowana na Androida i iOS.

Dla przedstawicieli farmaceutycznych

Aplikacja Wise Rep Lite i Wise Rep Pro dla przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych wykorzystujących GPS za pomocą Google Maps pozwala na najefektywniejszeplanowanie marszrut, śledzenie przesuwania się i poprawa wydajności pracowników dzięki produktom promocyjnym online i offline (materiały foto i wideo, ulotki, ankiety…).

Jest dostępna na Androida i iOS.

Handel mobilny

Wise Rep Lite i Wise Rep Pro pozwalają na planowanie, zarządzanie, kontrolowanie i analizowanie handlu mobilnego poprzez automatyzację procesów.

Aplikacja mobilna do automatyzacji handlu mobilnego instaluje się na Androida i iOS, oraz integruje się z rozwiązaniami platformy 1С, modułami SAP, Bitrix24, modułami platformy Microsoft Power BI, API.

Dostępna online i offline.

Wciąż masz pytania?
Zostaw swój telefon, oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące WiseRep
Dlaczego warto spróbować WiseRep
PONAD 5000 MERCHANDISERÓW, TERABAJTY RAPORTÓW FOTOGRAFICZNYCH i miliony wierszy danych statystycznych
Tworzenie algorytmów wypełniania formularzy
Organizacja szkolenia terenowego
Zdjęcie obiektu przy wejściu/wyjściu
Ochrona przed zamianą zdjęć